»
»
יש לכם שידה שחשבתם לזרוק? חכו!

יש לכם שידה שחשבתם לזרוק? חכו!

במקום לזרוק את השידה הישנה שלא הצלחתם למצוא לה שימוש, באפשרותכם לחדש אותה ואף לעשות זאת בעצמכם. כיצד? בעזרת חשיבה יצירתית ושימוש בחומרי הגלם הנכונים.
זו כבר לא מיומנות של אמנים בלבד, כיום מדובר בתהליך נפוץ ושגרתי שאף ישנם כאלו אשר הפכו אותו לעסק מצליח: שיפוץ וחידוש רהיטים ישנים ומכירתם לכל המרבה במחיר. אז כמובן שאתם לא חייבים ללכת רחוק כל כך, אלא להתחיל בקטן בשיפוץ וחידוש השידה הביתית. תהיו בטוחים שהתוצאות יפתיעו אתכם ואולי אף יגרמו לסוג של התמכרות.

יש לכם שידה שחשבתם לזרוק?

אם תרצו אין זו אגדה

אמר זאת הרצל, וכנראה שהוא ידע מה הוא אומר כי באמת אין שום דבר העומד בפני הרצון ואם ברצונכם לשפץ את השידה הישנה, צאו לדרך ואל תתנו לשום דבר לעצור בעדכם. תהיו בטוחים שכיום כבר לא מייצרים רהיטים כאלו איכותיים ומה שעבורכם נחשב לזבל יהיה אוצר עבור מישהו אחר. אז מדוע שלא אתם תהיו אלו שתיהנו מהתענוג? במקום לקנות שידה חדשה שיצאה מפס ייצור המוני, באפשרותכם להפוך את השידה הישנה לפריט מעוצב וייחודי אשר יעטר את החדר ויהפוך לפריט מרכזי ולא רק, אלא שגם יסב לכם גאווה גדולה. ומי יודע, אולי על הדרך תגלו כי מדובר בכישרון חבוי?

משידה בלויה לפריט יפהפה ושימושי

תתפלאו לגלות מה מעט ליטוש וצבע יכולים לעשות. השידה הישנה יכולה להפוך להיות פריט מיוחד, במינימום עלות. ניתן ליצור מראה וינטאג’ אשר כיום נחשב למאוד אופנתי בעזרת צביעת השידה ושיוף עדין של קצותיה, או אף להפוך אותה למעט יותר מודרנית, תלוי איזה סגנון אתם יותר מעדיפים. יתרה מכך, אין שום מניעה גם לקחת שידה ישנה ולשנות את הייעוד שלה. כבר שמענו על שידה שהפכה לשולחן קפה או לספסל ישיבה בעזרת חשיבה מחוץ לקופסה וקורטוב של יצירתיות. אולם בין רעיון לתוצאה ישנו פער הדורש עשייה ושימוש בחומרי הגלם הנכונים. כאן המוצרים של בונדקס נכנסים לתמונה ומאפשרים להפוך כל חלום למציאות.

להכניס קצת צבע לשידה

אז מה האפשרויות? הן רבות וטובות ומאפשרות לכם טווח משחק רחב בעת שדרוג השידה:

  • חומרי הגנה וניקוי לרהיטים – בבונדקס ניתן למצוא חומרים אשר יסייעו לבצע את השלב הראשון בשיפוץ והוא ניקוי הרהיט כדי להשיב את מראה העץ הטבעי. יתרה מכך, ישנם גם חומרי הגנה אשר ישפרו את מידת עמידותה של השידה ויתרמו לאריכות ימים.
  • צבעים ושמנים לעץ – לאחר שלב הניקוי הראשוני יש לצבוע את העץ כאשר לרשותכם מגוון אפשרויות של שמנים וצבעים לעץ שיעשו את העבודה ביניהן: בונדקס מט, בונדקס פרימיום בונדקס פרפקט, שמן טיק לריהוט מעץ אקזוטי ועוד, כל אחד על תכונותיו ויתרונותיו, כאשר את הבחירה מומלץ לעשות בהתאם לסוג העץ, החשיפה לשמש, גשם ולחות ובהתאם לחזון הכללי.

אם ברשותכם שידת עץ ישנה אל תמהרו לזרוק אותה, היות ותוכלו לשדרג אותה בכוחות עצמכם בעזרת מכלול המוצרים של חברת בונדקס אשר ידועים כאיכותיים ועומדים לרשותכם!