עם עשרות שנות ניסיון בתחום תחזוקת העץ, ל- BONDEX יש את המוצרים הטובים ביותר עבורכם, אשר יאפשרו לכם לשמור על העץ שלכם בריא, מוגן היטב ויפה, ויאפשרו לכם תחזוקה של עץ ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר!

אנו מעמידים לרשותכם את מיטב החומרים לתחזוקת עץ. בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא:

  • צבעים לעץ – מגוון צבעים לאיטום עץ, הגנה מפני שמש, מניעת פגעים ביולוגיים ועוד.
  • שמן דק – שמנים לשימור ותחזוקת דקים על בסיס מים או טרפנטין ועם זמן ייבוש מהיר
  • חומרי הגנה וניקוי לרהיטי גן ודקים – שפע חומרי הגנה וניקוי יעילים ועוצמתיים אשר יסייעו לכם להרחיק מזיקים ולשמור על העץ בריא
  • לכות ושמנים לרצפות עץ וריהוט – מוצרים ייעודיים להגנה על משטחי עץ שחשופים לרמה גבוהה של שחיקה

אנו זמינים עבורכם על מנת לסייע לכם לבחור בפתרונות המתאימים ביותר עבורכם. לפרטים נוספים אודות מוצרי BONDEX צרו עמנו קשר או השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

קרא עוד

צבעים לעץ

BONDEX אקסטרה

צבע עץ חצי שקוף על בסיס מים מגן על העץ מפני פטריות, עובש, כתמים כחולים, קרני UV והנו דוחה מים. הצבע מותיר את סיבי העץ נראים מבעד לצבע ובעל ייבוש מהיר.

BONDEX במבוק

מעניק הגנה נטולת צבע על מוצרי עץ חיצוניים מבמבוק, מונע האפרה ומגן מפני קרינת UV ומים.

BONDEX מט

צבע מגן חצי שקוף לכל סוגי העץ בעל הטכנולוגיה החדשנית פורצת הדרך Long Effect. על בסיס טרנפנטין. מבליט את היופי הטבעי של סיבי העץ. חודר עמוק לתוך העץ ובכך מונע קילוף של הצבע. מאפשר ללחות שבעץ להתנדף אך בגלל מבנה הצבע, לא מאפשר חדירה של טיפות מים והן יחליקו מטה מהעץ ולא יחדרו פנימה. מכיל חומר קוטל פטריות להגנה מפני פטריות, עובש, ריקבון ומזיקי עץ.

BONDEX פרימיום

צבע אטום לעץ על בסיס מים, להגנה על כל סוגי העץ. לשימוש פנימי וחיצוני. הנוסחה המשופרת מבטיחה חיבור חזק בין הקולרנטים לבסיס ואלסטיות רבה יותר. ניתן להשתמש גם על מתכת מגולוונת, UPVC ואלומיניום.
מגיע ב- 116 גוונים!

שמנים וצבעים לדק

BONDEX אימפרגנציה לדק סינטטי

חומר מגן חצי שקוף המעניק הגנה ארוכת טווח למשטחי דק סינטטי. מומלץ לנקות את פני השטח לפני היישום באמצעות קלינר לדק סינטטי של בונדקס.

BONDEX דק גארד

צבע מגן שקוף על בסיס מים, לצביעה והגנה של דקים חיצוניים מעץ. בעל עמידות מוגברת וייבוש מהיר! דוחה מים ומגן מפני שחיקה ופגעי מזג האוויר. הצבע חודר לעץ, מחייה אותו ושומר על מראהו המקורי צוך שהוא מגן מפני עובש, טחב, פטריות, קרינת UV ומים.

BONDEX מגן דק במבוק

חומר מגן נטול צבע בעל גימור מט המעניק הגנה נטולת צבע למשטחי דק העשויים מבמבוק. מגן מפני עובש, פטריות, מונע האפרה, מגן מפני קרינת UV והתייבשות הבמבוק.

BONDEX צבע דק

צבע מגן לדק חיצוני חצי שקוף, על בסיס טרפנטין.  מכיל את טכנולוגיית Long Effect המבטיחה שהחומר קוטל הפטריות ועובש הנמצא בקפסולות בתוך הצבע משוחרר רק כשיש בכך צורך. פרוש הדבר כי ההגנה שנותן הצבע תימשך זמן ארוך יותר, וכי רק הכמות בה יש צורך תשוחרר ובכך גם מגן על הסביבה. מעניק לעץ הגנה מפני פטריות, עובש, ריקבון ומזיקי עץ.

BONDEX שמן דק

שמן דק מגן על בסיס טרפנטין, חצי שקוף, לטיפול במשטחי דק חיצוניים. מכיל חומר קוטל פטריות ועובש. דוחה מים, מגן מפני שחיקה ומשמר את המראה הטבעי של העץ.

BONDEX שמן דק אקסטרים

שמן דק מגן על בסיס מים, חצי שקוף, דוחה מים ומשמר בעל עמידות כפולה משמנים מרגילים וייבוש מהיר במיוחד (ניתן ללכת על הדק כבר לאחר שעה מהיישום). לצביעה והגנה של דקים חיצוניים מעץ.

חומרי הגנה וניקוי לרהיטי גן ודקים

BONDEX מנקה עוצמתי לרהיטי גן מעץ

חומר ניקוי מיוחד לריהוט גן מעץ אורן או עצים קשים.

מסיר את הכתמים הקשים ביותר על העץ אך שומר על הפטינה (המראה המיושן) הטבעית של העץ.

חומר אידיאלי לטיפול מקדים לפני יישום של כל סוגי השמנים של  BONDEX.

BONDEX משמר – נגד טרמיטים

חומר שימור והגנה לעץ חיצוני מפני טרמיטים, מזיקים וריקבון. מתאים לשימוש עם כל המוצרים האחרים של BONDEX.

BONDEX קלינר לדק סינטטי

חומר מרוכז  לניקוי אפקטיבי של משטחי דק סינטטי מלכלוך, לשלשת ציפורים, גריז, שמן וכדומה. מסיר את כתמי הלכלוך הקשים ביותר. החומר אינו חומר הגנה. אידאלי כטיפול מקדים לפני יישום אימפרגנציה של בונדקס שמעניק הגנה לדק. פותח במיוחד לטיפול ב- WPC (משטחי דק סינטטי). יש להשתמש בחומר מדולל במים חמים בריכוז של 1:200.

BONDEX קלינר לעץ

חומר מרוכז לניקוי של דקים מאצות, לכלוך, טחב ועובש. משמש להכנת משטחי עץ לצביעה ולהבהרת העץ לפני יישום של שמן / צבע דק, לצורך השגת תוצאות טובות. יש להשתמש בחומר מדולל במים בריכוז של 1:9, כלומר, ניתן לטפל בעד 100 מ”ר עם בקבוק אחד!

לכות ושמנים לרצפות עץ וריהוט

BONDEX פלור

לכה שקופה פוליאורטנית לרצפות עץ, על בסיס מים, אשר מעניקה גימור בעל עמידות גבוה. הודות לייבוש המהיר שלה, ניתן ליישם 3 שכבות ביום אחד.

BONDEX רגאטה

לכה שקופה (יאכט ורניש), בעלת גימור מבריק על בסיס טרפנטין, אשר מעניקה עמידות גבוהה כנגד בלאי. בנוסף מעניקה הגנה כנגד קרינת UV ועמידות כנגד מים ולכן מתאימה לשימוש בתנאי ים.

BONDEX שמן אקזוטי

שמן טיק אמיתי על בסיס טרפנטין אשר עמיד למים ואלכוהול (עמיד בפני כתמים). מדגיש את יופיו של העץ.

דוגמאות לעבודות עם מוצרים BONDEX